O nas

water-cropped[1]

Arbotec jest przedstawicielem marki Arboritec, szwedzkiego producenta technologicznie zaawansowanych powłok ochronnych do podlóg z drewna liściastego i podłóg elastycznych.

 

Arboritec produkuje wiodące na rynku:

  • Lakiery ceramiczne na bazie wodnej
  • Oleje do podlóg
  • Rozwiązania w zakresie konserwacji podlóg

 

Rozbudowana sieć klientów i partnerów umozliwia nam tworzenie, odnawianie i ochronę najpiękniejszych podłóg na świecie.

Nasz cel jest prosty: na nowo opracować sposób zabezpieczania i renowacji podłóg drewnianych w obiektach handlowych. Osiągneliśmy go dzięki ścisłej, wieloletniej wspólpracy z naszymi partnerami i klientami.

Rozumiemy państwa cele: stworzenie jak najbezpieczniejszej i najpiękniejszej przestrzeni dla właścicieli podłóg drewnianych w sposób jak najefektywniejszy.

Podłogi wymagają najtrwalszej możlwej ochrony i my zapewniamy ją poprzez bezkonkurencyjną inżynerię materiałową.

Zamknięcie obiektu na czas renowacji może być kosztowne i czasochłonne, Arboritec stworzył bezkonkurencyjny lakier UV utwardzany na miejscu, dzięki któremu ponowne lakierowanie podłóg w powierzchniach komercyjnych od dziś bedzie kwestią godzin, a nie dni.

Lakiery Arboritec spełniają najbardziej surowe normy dotyczące ochrony środowiska. Dzięki temu nasze produkty są godne zaufania, a nasi klienci mogą spać spokojnie.

 

 

Wzmocniona ceramicznie Nanotechnologia

 

Lakiery Arboritec powstają dzięki wykorzystaniu nanotechnologii z użyciem krzemionki ceramicznej. Nasze Produkty są rezultatem wieloletnich, zaawansowanych badań materiałowych, dzięki czemu jesteśmy liderem rynkowym w zakresie tych technologii. Od wielu lat ściśle wspópracujemy z laboratoriami badawczymi oraz uniwersytetami co umozliwia nam nieustanny rozwój czego następstwem jest ulepszanie naszych produktów.

 

Lakiery Arboritec wyznaczają standardy we właściwaściach tj:

Image converted using ifftoany

  • Trwałość i ochrona
  • Czas schnięcia i utwardzania
  • Ekologiczność lakierów wykończeniowych
  • Rozpływania się po powierzchni drewna
  • Czas pracy

Nanotechnologia jest nauką o tworzeniu materiałów ultra-małej nanoskali rzędu 1:100 000 wielkości ludzkiego włosa. Kiedy porównamy nasze lakiery z lakierami tradycyjnymi jasną sprawą staje się dlaczego zastosowanie nanotechnologii przynosi tak wiele korzyści.

Na poziomie cząsteczkowym lakiery posiadają niewielkie wolne przestrzenie oraz luki, co może osłabić ich wytrzymałość. Nanocząsteczki naszych lakierów są na tyle małe, że wypełniają te luki, dzięi czemu nasze lakiery są bardziej odporne na nacisk, równomiernie się zużywają, jak również są bardziej trwałe.

Brak możliwości komentowania.